10. Luboński Bieg Niepodległości im. ppłk Ludwika Misieka ODBĘDZIE SIĘ!

Cześć,

10. Luboński Bieg Niepodległości im. ppłk Ludwika Misieka ODBĘDZIE SIĘ!

Przy obecnych obostrzeniach organizacja imprezy w tradycyjnej formule – biegu ulicznego, nie jest możliwa.  Dlatego tegoroczna edycja rozegrana zostanie w formie zawodów przełajowych  na terenie Lasku Majońskiego w Luboniu.  Mamy nadzieję, że to tylko jednoroczna zmiana i już w 2021 roku spotkamy się ponownie na ulicach miasta Luboń.

PODSTAWOWE INFORMACJE
Limit uczestników wynosi  750 osób. Pobiegniemy w 3 falach co 2 godziny po 250 osób. W otwartym panelu zgłoszeń będzie dostępnych ok. 670 miejsc.  Zagwarantowane miejsca mają uczestnicy wszystkich edycji Biegu Niepodległości, biegacze którzy wygrali pakiet  na 4. Biegu Tropem Wilczym oraz partnerzy naszego biegu.
Trasa, którą pobiegniemy, zostanie opublikowana po  otrzymaniu akceptacji ze strony Nadleśnictwa Babki.  Wstępnie liczy ona dwie pętle, a pełny dystans wynosi ok 9km. Start nastąpi z ulicy Magazynowej w Luboniu.
Zapisy rozpoczną się w piątek 18 września o 17:00.
 
W kolejnych postach będziemy Was informowali o kolejnych kwestiach min. o formie i wysokości  zwrotu wpisowego w przypadku zaostrzeniu obostrzeń związanych z Covid -19, zasadach sanitarnych podczas imprezy czy pakiecie startowym .

Moi drodzy to była bardzo trudna decyzja.  Nie wyobrażam sobie, aby 11 listopada w Luboniu nie było tego biegu. Uznałem że w tym trudnym roku najważniejszą sprawą będzie podtrzymanie ciągłości imprezy.
 Już dziś chciałem podziękować wszystkim partnerom naszej imprezy- za zaufanie i wiarę w ten projekt. Dziękuję także wielu osobom za pełne motywacji słowa w ostatnich miesiącach.

Adam Chudzicki

Zobacz również